KONST / Litografier / Färglitografi 13486530
nr 1348 6530
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 42/360. Motivet: 27x40 cm
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:35:14
17/9 16:35:01
300 kr
21/9 18:30:14
Per Julius
Läs mer om Per Julius